סטודנטים

בבוקר שלאחר מסיבה פרועה בביתה, ספיר קמה ללא כל זיכרון מליל אמש. מתוך רצון עז לברוח מהשעמום של החופש ומהבית המבולגן, ספיר וחבר שלה ליאב מחליטים לנסוע לסיני אך כמה תחנות בדרך יזכירו לה את כל הדברים שהיא הייתה מעדיפה לשכוח.

 

זוהר, בת 30, היא צלמת. היא עובדת על תערוכת צילומים המתעדים רגעי אהבה קטנים וקסומים שלה ושל האקסית שלה – אלה, לצד תמונות קשות של כאב ופרידה. אבל אין לה מספיק תמונות. זו תערוכת יחיד והיא חייבת עוד. היא מפתיעה את אלה בבית הקפה שבו היא עובדת, רגע לפני הסגירה, ופותחת במסע שכנועים. כל מה שהיא מבקשת הוא שהן ישחזרו דברים שקרו להן אז - כשעוד היו ביחד - ויצלמו. פשוט, לא? לא ממש. אלה מסרבת בתוקף. היא יודעת שזה יגמר רע. זוהר כמעט מוותרת, אבל ברגע האחרון שולפת קלף מנצח - היא תשלם לה. אלף שקל. ליום. ואלה ממש לא רוצה. אבל מסכימה. מסע השחזור יוצא לדרך. הכול כבר ידוע מראש. איך התחיל, איך נמשך ואיך זה יגמר. אבל אולי, רק הפעם, זה יוכל להיות אחרת.
סיפור אהבה של שתי בחורות, שכל העבר עוד לפניהן.

 

אלי הכבוי יחגוג בחצות יום-הולדת 49. הוא יושב ברכבו, אוכל ארוחת ערב של ג'אנק פוד ועולה לשידור בתוכנית שיחות לילה גנרית. לפתע צעירה מלהיטה את רוחו. הפעם הוא יחליט להעז.

 

 

בפלוגה צבאית, רחוקה מכל דמיון, הפז"מ הצבאי הוא זה שקובע! שכטר, חייל צעיר, מנסה בכל דרך להשיג את ה"ותיקות" המיוחלת. אך כשלוי, חברו למחלקה, זוכה בה לפניו. שכטר נכנס למירוץ מסוייט של שטיפת כלים, כדי להוכיח את זכאותו לתואר הנכסף.

ארבעים שנה אחרי שוויתר על אהבת חייו בחדר של מלון זיונים קטן, דניאל שפיגל חוזר לאותו חדר, בניסיון נואש לשנות את השלכות הבחירה שעשה אז. להפתעתו הוא מגלה שם את דני – בבואת עצמו הצעיר, שהתפצל ממנו באותו הלילה, ונשאר תקוע בחדר, חסר גשמיות ובלתי נראה לאחרים. העימות בין השניים גורם לשפיגל להתמודד עם כל מה שהוא הדחיק במהלך חייו ולמצוא תקווה לחיים מלאים.
זהו סרט על יחסים של אדם עם חלקים המודחקים שבתוכו, ועל פיוס עצמי, שאף פעם לא מאוחר מדי בשבילו.

 

קבוצת ילדים מלאי שמחת חיים חוגגים ביער לצלילי מנגינת האקורדיון הקיצבית של הגננת הישישה שלהם עד שלפתע מתרחש מותה באופן לא צפוי ומכאן מנסים חברות הילדם להבין את שקרה ולהתמודד עם המוות שלה בדרכם שלהם.
מתוך המוות של הגננת וכחלק מהתמודדותם של הילדים נולד מקצב חדש המסייע לילדים להתגבר על המוות.
סרט מחווה לימי ילדות, חוסר מודעות ,התפרעות וקבלת ההווה הקיים כמו שהוא.

זה הלילה האחרון של נועה ואור לפני שאור עוזבת לברלין. מחוץ להופעת פּאנק הגיעה משטרה, אור קופצת לעזרת חבר שהסתבך ושתיהן נעצרות. בתחנת המשטרה תאלץ נועה לקבל החלטה גורלית לגבי היחסים.

 

סרט אנימציה קצר המבוסס על חוויה אישית, עוסק בחשש מהאמהות רגע לפני הלידה.

 

אתמול היה יום חשוב. שרית החזירה הביתה את אברהם בעלה מאישפוז פסיכיאטרי. שרית בהריון מתקדם ומקווה שהם יוצאים לדרך חדשה. למחרת, אברהם נעלם יחד עם איילת, ביתם היחידה. שרית יוצאת לחפש אותם ברחובות ירושלים.

סוזי חוגגת יום הולדת 25 ולצערה עדיין בתולה וזה לא פלא שהלחץ גדול, מפני שהיא הבתולה האחרונה בעיירה. סוזי היא בחורה חולמנית, שובת לב אך מעט מוזרה, מתגוררת בעיירה הנידחת ״רמת חול״. לפרנסתה עובדת במפעל הטושים המקומי במחלקת מיון ופקקים.
למרות הניסיונות הרבים להיפטר מ"הקללה",כוחות מסתוריים שאופפים את סוזי מאז ומתמיד ממשיכים להפריע לה להגשים את המטרה, כשהיא מקפיאה את הגברים אחד אחד.
לאחר שפוגשת באופה החתיך שמרטיט את ליבה סוזי נחושה לנסות עוד פעם אחת, כמובן שהתוכניות משתבשות והיעד מתרחק עוד יותר כשזוג אחיות מוזרות, האחיות הקדושות מפתח תקווה, פנינת וברוריה, מתפרצות לחייה. סוכנות כישרונות קדושים שנחושות לשכנע את סוזי שהיא בתולה קדושה ועוצמתית שבעצמותיה זורמים כוחות גדולים המסוגלים לעבר עקרות ולהביא חיים לעולם, כוחות שישמרו ויתחזקו רק כל עוד תשמור על בתוליה.
האם תתנזר סוזי מאהבה ומין לטובת העולם?

עמוד 1 מתוך 17