עלילתי

קומדיה על שלושה חברי להקה צבאית הנשכחים בלבנון ערב נסיגת צה״ל מרצועת הביטחון והמסע שלהם בחזרה הביתה, מסע שבמהלכו הם מגלים שהופעתם שימשה כהסחה להברחת סמים גדולה בחסות הנסיגה.

"החטאים" מתרחש במהלך שנת 1977 ומספר על שתי אחיות שאפתניות ותחרותיות: האחת (נלי תגר), עיתונאית חושפת שערוריות, המנהלת אורח חיים שערורייתי בעצמה ונשואה לעורך שבועון פרובוקטיבי, והשנייה (ג'וי ריגר), מוסיקאית מחוננת ועצורה, אשר מנסה לעשות דרכה בעולם הגברי והתחרותי של המוסיקה הקלאסית. בצל המהפך הפוליטי הגדול המתרחש באותה שנה, עוברות האחיות מהפך משלהן שמוביל לרצף אירועים בלתי צפויים בחייהן.

"האוצר מעבר לנהר" הוא סרט הרפתקאות, קומי ומוזיקלי לילדים בבימויו של קובי מחט העוסק בחבורת ילדים שיוצאת בעקבות מפת אוצר למחנה קיץ כדי להציל את הספרייה האהובה עליהם שעומדת להיהרס. הסרט יצא ביולי 2016.
את האוצר מנסה להשיג גם פקיד העירייה הנכלולי ברונו, שמעדיף לשטח את הספרייה ולהקים על חורבותיה חניון.
בדרכה תעבור החבורה הרפתקאות שידרשו מהם לגלות תושייה, אומץ לב, דמיון ויגלו ששיתוף פעולה הוא המפתח להצלחה.

שרה ורייצ'ל, סטודנטיות אמריקאיות, טסות לחופשה של ים ומסיבות בתל אביב. במטוס הן פוגשות צעיר מסתורי המשכנע אותן להצטרף אליו לעיר העתיקה בירושלים. החבורה מגיעה להוסטל צבעוני בעיר העתיקה ושם הם מתוודעים לעומאר, צעיר מוסלמי אשר לוקח אותם לסיורים ולמסיבות פרועות. התקופה היא תקופת הימים הנוראיים ודברים מוזרים מתחילים להתרחש סביבם: קברים נמצאים פתוחים, דמויות מסתוריות פושטות על הסמטאות ואנשים נרצחים ברחבי העיר. בערב יום הכיפורים מטוסי קרב חגים מעל העיר וישנם פיצוצים מסתוריים. אזעקות עולות ויורדות נשמעות ברחבי העיר והחבורה פותחת במנוסה כדי לברוח מהעיר העתיקה אבל מגלים לחרדתם שהצבא יושב על חומות העיר העתיקה והטיל עוצר. אז גם הצעירים מגלים לחרדתם שביום הכיפורים הזה לא השמיים נפתחו אלא האדמה ושלל יצורים מחרידים מסתובבים בעיר ורוצחים את כל מי שנקרה בדרכם. החבורה מוצאת את עצמה במלחמת הישרדות מורטת עצבים מול מה שנראה כמו מתקפת יצורים מתים-חיים. האם הם ישרדו את הלילה?

סיפור אהבתם של זמרת צעירה ואמן היפ הופ שמנסים לפלס את דרכם המשותפת בגטו של לוד. הם מנסים לתמרן בין הדיכוי הישראלי מצד אחד ובין השמרנות של החברה הערבית מהצד השני.

אחרי מלחמות בלתי פוסקות בכוחות הרוע, יונתן עייף מלהיות המיועד ומקבל הצעה חד פעמית לעבור לעולם שכולו כיף, בילויים, קניות ומשחקים, עולם שבו כל אחד חופשי לעשות רק מה שהוא רוצה. אבל כשהוא מגיע לשם לא ברור האם הוא הגיע לגן עדן או גיהנום. דני וחבורת גאליס יצאו להצילו, האם הם ייכנעו לפיתוי או יצליחו לחזור הביתה?

צמד קציני משטרה חיפאיים, קובי עמר (רועי אסף) ויהודה נוימן (דביר בנדק) הבכיר ממנו, עובדים יחד שנים, אך נמצאים כעת בפרשת דרכים מכרעת ביחסי החברות העמוקים ביניהם ובין משפחותיהם, כאשר האחד נדרש לפעול כנגד חברו.
אך בדיוק בנקודה זו יטלטל אותם קונפליקט גדול בהרבה. ושניהם, הקצין הצעיר ומפקדו הנערץ, יסחפו אל תוך סחרחורת מהירה של אירועים. אל לילה דחוס מהיר ואינטנסיבי, בו ייאלצו לשמור על מחבל המאושפז בבית החולים בעיר, מאוימים על ידי ההמון הזועם וכמו דמויות אחרות בסרט יעמיד הלילה הזה במבחן נוקב את ערכיהם המוסריים והמקצועיים של קובי ונוימן, ולא פחות מכך את החברות האמיצה ורבת-השנים ביניהם.

כדי לצאת מגניב בעיני הבוס שלו משקר ראש המחלקה עודד בלוך שהוא נוהג לנסוע לחוף סודי בסיני.
הוא לא יודע שהמנכ''ל המטורלל מוטי עומד לגרור אותו ואת טל ודימה חברי ההנהלה שנואי נפשו לחצי האי מוכה הטרור.
עודד עושה כל שביכולתו על מנת לחבל בנסיעה, אך כל מאמציו לשווא. הארבעה מגיעים לסיני
והשקר הלבן הקטן הופך לסיוט פרוע שישנה את חייהם.

הסרט "אנשים שהם לא אני" הוא סרט הביכורים של הדס בן ארויה והוא עוסק במאבקם של בני דור ה-Y לאינטימיות בעולם מנוכר. נערה צעירה מתקשה להתגבר על פרידה קשה עד שצעיר אינטלקטואלי נכנס לחייה וסוחף אותה אחריו.

חייו של חנוך נקלעים למבוי סתום. חברתו עוזבת אותו באשמתו. את ימיו הוא מעביר בפתח חנות האופניים המוזנחת שלו בכרם התימנים. ידידו היחיד הוא אדון פוגל הזקן המנסה לשכנע אותו לחזור ולשחק שחמט.
הוא משאיר את המעט הזה מאחוריו ונוסע לפאריז.
זמן מה אחר כך יוצאת אשה בהריון לטיול בוקר עם הכלב שלה ומוצאת אותו מוטל חסר הכרה על חוף שומם במערב צרפת.
מכאן ואילך הוא שותק. זהותו אינו ידועה ואיש אינו מחפש אותו.
ראובן ורדי, ישראלי לשעבר, הומוסקסואל, חוקר "נעדרים" בגמלאות, יגיע מפאריז כדי לפענח מה שמבחינת המשטרה, מוגדר כתעלומה.
"הגבעה" הוא סיפור מסע, המוצא את גיבוריו על קוי התפר של חייהם החצויים, מחפשים גאולה לנפשם.