עלילתי

קומדיית הרפתקאות  לילדים ולכל המשפחה. ביצת נשרים נדירה מועברת מהספארי ברמת גן לשמורת גמלא שברמת הגולןעל המשימה מופקד חיים, טיפוס תמים שמעולם לא עזב את גבולות הספארי. במקביל, שני נוכלים מחליטים לחטוף את ביצת הנשרים הנדירה כדי להוסיף אותה לתבשיל הגמר בתכנית הבישול בה הם מתחרים. כך מתחיל מרדף בלתי אפשרי אחרי הביצה המבוקשת.

"לב שקט מאוד" היא דרמת מתח, המספרת את סיפורה של נעמי, פסנתרנית תל אביבית שברירית, שעוברת לגור בשכונה ירושלמית מתחרדת. שמחה, ילד חרדי בעל כשרון מוסיקלי רב, מאמץ לעצמו את נעמי כמורה לפסנתר, ובכך מפיג את המתח הראשוני בינה לבין השכנים החרדים, אבל מפגש מקרי עם פבריציו, נזיר איטלקי רב קסם, נגן עוּגב בכנסייה סמוכה, מסבך את נעמי ושמחה עם קבוצה של קיצונים.

לשיר כרמי בת ה-16 יש חברה אחת טובה, ציונים בשמַים ופרפרים בבטן בכל פעם שהיא רואה את עומרי גבע ,אבל היא חושבת ש'חוכמה' אינה תכונה שעשויה למשוך מישהו ובטח לא עוזרת לה להיות מקובלת. לעומת זאת, אחיה תומר בן ה-22, יש חברה וכישרון מוסיקלי, שבזכותו התקבל זה עתה לתוכנית טלוויזיה פופולרית.
האם חייה של שיר עומדים להשתנות, עכשיו כשכולם מכירים אותה בתור אחותו של תומר המפורסםכמה רחוק היא תהיה מוכנה ללכת כדי להתקבל לחבורת הבנות השולטות בכיתה? ומה היא תגלה על חברוּת אמת ועל אהבה ראשונה

אברם, קבלן בניין ירושלמי החליט לעשות מעשה ולהתקדם בחיים. הוא לוקח על עצמו עבודות גדולות יותר ואף מעביר את משפחתו: בנו ואשתו, לבית גדול ומפואר יותר. בית זה הוא גאוותו אבל הסיכונים הכלכליים הופכים לאסון. אברם לא מצליח לעמוד בפרויקטים שלקח על עצמו והוא מאוים על ידי נושיו. והגרוע מכל- הבית עומד להילקח ממנו. האיום מקרב בין בני המשפחה המתלכדים ונחלצים לעזרת האב.

אישה (טל טלמון) וגבר (אסף גולדשטיין) נפגשים ליום של פנטזיה מינית בבית מלון. במפגש ביניהם עולים מעל לפני השטח סודות,
בגידות, שקרים ותשוקות חבויות. משחק התפקידים במערכת היחסים עובר תהפוכות, כשהאישה הנבגדת מעמתת את בן זוגה עם מחירה האמיתי של הבגידה.
הסרט "זוג יונים" עוסק במתח שבין עקרונות נעלים של נאמנות, אהבה, אינטימיות וחברות לבין דחפים נסתרים של תשוקות מיניות ושל תענוגות שלוחי רסן שאינן מקובלות חברתית ומוסרית

דן פרייליך (30), חנון נאה ומנומנם, עובד במשרד עורכי הדין של אבא ובקרוב מתחתן עם תמר (30), חברתו הנצחית. אבל פגישה מקרית עם מירב לוי (27), מלצרית כורדיה סקסית וקולנית, משנה את חייו.
תמר מודיעה לו שאם לא יקבעו מועד לחתונה הם יעשו הפסקה בת 3 חודשים. דן, לתדהמתו, לא נכנע לאולטימטום. בזמן ההפסקה, הוא ומירב מתקרבים ובעידודה הוא גם חוזר לטפח את הקריירה המוזיקלית שזנח.
רגע לפני פקיעת האולטימטום דן נבהל ושב לתמר. אלא שהגעגועים למירב גורמים לו להתחרט. מירב, מפוחדת מכך שדן "גדול" עליה, מפוצצת הכל. הוא כבר עומד לוותר אבל ברגע האחרון מגדל אישיות, עולה לירושלים ועורך מופע כורדי שלם מתחת לחלונה של מירב. האהבה מנצחת.

אמא הולכת, בלי לומר מילה, ומותירה את ילדתה בת ה 17 לשרוד את החיים לבד. היא משאירה מאחוריה חובות, בדידות, ושברון לב. וכמו להחמיר את המציאות, פורצים לביתה, ומשמידים בו הכל. אלא, שהתהום הנפערת בשל המאורע הזה, שולחת אותה למצוא זהות וחיים איפה שאסור.

תומאס הוא קונדיטור מוכשר מברלין שמנהל מערכת יחסים עם אורן, גבר ישראל נשוי. כשאורן נהרג בתאונת דרכים בירושלים, תומאס מגיע לישראל ומאתר את אשת המאהב שלו שחיה בירושלים עם בנה, אלמנה טריה שמנסה להמשיך את חייה ולשרוד בבית הקפה הקטן שלה במרכז ירושלים. תחת זהות בדויה תומאס נכנס לחייה של ענת. באמצעות העוגות שהוא אופה, תומאס משנה את פני המקום של הקפה ומוצא את עצמו מעורב בחייה של אלמנת אהובו הרבה יותר ממה שציפה.

 

אפליקציה פשוטה בשם "ג'סטה" שפיתחו חבורה של שלושה בני נוער, הופכת ללהיט עולמי ומכניסה כסף רב לשלישיית הצעירים שמקבלים כף גדושה של טעימה ממה שיש לחיים הטובים להציע. אחוזה מפוארת, מכוניות מהירות, ומסיבות על יאכטות הופכות למנת חלקם של הצעירים שעד לא מכבר גרו בפנימייה.

החיים הטובים קורצים מכל פינה, אלא שיום אחד משאבת הכסף מפסיקה לעבוד,
האקר מסתורי הפסיק את הטראפיק, ומאיים להשבית את הפעילות אם לא יינתן לו מבוקשו.

כעת, כשמסתכלים אחורה אל מסכת חייהם בחודש האחרון, כולם נראים חשודים בפוטנציה.
האם המפלה והחזרה לחייהם האפורים היא בלתי נמנעת? מי הוא ההאקר?
והאם תצליח החבורה להחזיר לידיה את השליטה בג'סטה?

 

 

בוקר אחד מירה סגל (40), עקרת בית חשוכת ילדים משכונת נווה-שאנן שבחיפה, מתעוררת מחלום בלהות ומגלה שבעלה יצא מוקדם מהרגיל לעבודה. ככול שמתקדם היום מתגנב בה החשד שמשהו אירע לבעלה. נדמה שבלעה אותו האדמה. מודאגת, היא פונה למשטרה ומדווחת עליו כנעדר. בתחנה מעודדים אותה לחזור הביתה ולהמתין. הימים הופכים לשבועות וחודשים, ואת הואקום אותו הותיר בעלה ממלאים אירועים מטלטלים ומפגשים שדוחפים את מירה להתמודד עם העולם הפחות צפוי שמחוץ לחיי הנישואין.