×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
סטודנטים

ניסים אהרון לא זוכר מי זה ניסים אהרון.
לפני ארבע שנים פוטר ניסים ממקום עבודתו כטכנאי, כתוצאה מכך התעלף ומצא את עצמו בביה"ח.
כשהתעורר לא זכר דבר. ארבעים ושלוש שנות חייו נמחקו כלא היו. מבחינה אורגנית מוחו תקין, אבל ניסים לא זוכר את ילדיו או את אשתו.
ניסים אפילו לא זוכר מה זה אישה.
זהו סיפור יוצא דופן על אדם שהתעורר יום אחד ומצא את עצמו ללא עבודה, ללא זכרונות ולמעשה - ללא זהות.

עידו שונא לעבוד בפלאפל אקספרס אבל נשאר שם רק בגלל אחראית המשמרת שלו - הדס. הוא היה מתפטר ממזמן לו רק היה מצליח לאזור את האומץ ולספר לה איך הוא מרגיש כלפיה. האם ששי קשת, מנחה שעשועון טלוויזיה וותיק, ייתן לו השראה?

"שליטה מלאה" היא דרמת מתח פסיכולוגית על רפי, במאי בודד שמנסה לקחת שליטה על חייו ועל הסרט אותו הוא מביים. הוא מתאהב באליה, השחקנית הראשית בסרטו ומקנא בקשר שלה עם מייק שחקן המשנה. רפי מערבב בין מציאות ופנטזיה, חלומות וסצנות בסרטו ומתקשה להבדיל ביניהם. רפי נכנס למערבולת רגשית ומנסה להחזיר לעצמו את השליטה אך למעשה מאבד לחלוטין את האחיזה במציאות.

זו הפעם הראשונה מזה עשר שנים שסתיו פוגשת את אחיה, איתמר. כשאביה ואיתמר עזבו את הקיבוץ לאוסטרליה, היא היתה רק בת שמונה, ונשארה עם אמה בקיבוץ. עשור עבר, אבל היא עדיין זוכרת שאיתמר היה החבר הכי טוב שלה, לא רק אח. בחופשה הקסומה שלהם יחד, סתיו מנסה להבין מה היא מרגישה כלפיו, תוך שהיא בוחנת מהם גבולות מערכת היחסים ביניהם.

גומא, משורר והוגה, נזרק מדירתו ונאלץ לחזור לגור בבית הוריו. הוא לא מוצא שפה משותפת עם אף אחד בבית מלבד אחייניתו המחוננת שתחגוג בקרוב יום הולדת 7.

סדקים נבקעים בשגרת חייה הקפואים של מרינה ומאלצים אותה לצאת למסע במחוזות מסוכנים.

בשנת 1962, הגשימה רות פלז חלום ילדות כשהקימה את "בית אור-לי"- בית האבות הפרטי הראשון בת"א. בגיל 85 היא עוזבת את ביתה שנמצא מול בית האבות, ועוברת להזדקן בעצמה בבית האבות אותו הקימה. היא הופכת להיות דיירת שהיא גם מנהלת שמתקשה להיפרד מניהול בית האבות, ונלחמת נגד הזקנה הבלתי נמנעת.

עלמה, במאית צעירה, מחפשת שחקן ושחקנית לסצנת מפתח אלימה בתסריט שכתבה. אף לא אחד מהמועמדים מצליח להפיח רגש בסצנה. ברגע של משבר בוחרת עלמה לשחק את התפקיד הנשי הראשי בעצמה. הסצנה קמה לתחייה, אך עלמה מאבדת את השליטה במציאות.

גדעון הצפר נמצא במסע חיפושים אחר דורס לילה נדיר בשם קטופה.
פגישה מקרית עם בתו באוטובוס מבהירה לו שאולי חיפש את הדבר הלא נכון.

כשהוא נולד, ספרו לו אצבעות והסתכלו בפניו. החליטו שהוא מושלם ולכן קראו לו 'פרפה'. אבל לאט לאט גילו הוריו, בן ובל, שהוא קצת שונה. היום הוא בן שש. הוא לא מדבר ובקושי הולך. אין להם אמצעים לממן לו טיפול מתאים ובנוסף, הם חייבים לעבור לגור אצל הדוד מקס ,איש קשה, המרותק למיטתו.