סטודנטים

מרים, אשה מבוגרת הגרה לבדה בבניין דירות מתפורר, ועסוקה בכתיבת הביוגרפיה של בעלה אשר נפל במלחמת יום כיפור, מתמודדת עם לחצים מצד שאר הדיירים המנסים להעביר תוכנית פינוי-בינוי בבניין.
ערב אחד, השכנה המבוגרת מהקומה הרביעית שגם סירבה לחתום, נמצאת ללא רוח חיים במיטתה.
עכשיו מרים צריכה לעמוד לבדה מול לחצי הדיירים המתחזקים ומול יושב ראש ועד הבית המתעמת מולה.
כאשר חשדות יתחילו לצוץ לגבי סיבת המוות של השכנה וכוונותיו של יושב ראש הועד, תצטרך מרים להחליט עד כמה חשוב לה המאבק ומה היא מוכנה להקריב למענו. הסרט הוא סרט מתח בלשי העוסק בזיכרון, במלחמה ובאלימות במציאות הישראלית הרוויה בהם.

יום קיץ חם ובפעם הראשונה מזה שנים אנה נשארת לבד, בלי הבן שלה. אנה יוצאת למסע קטן בתוך העיירה בה היא חיה. מנסה למצוא גבר שיכול לגעת בה, גם אם רק לרגע אחד קצר.

בעולם אופורי, מחליקה פיגורטיבית על הקרח נאבקת בפרפקציוניזם ובדרכה לשלמות מחריבה את עצמה ואת יצירותיה.

בבוקר שלאחר מסיבה פרועה בביתה, ספיר קמה ללא כל זיכרון מליל אמש. מתוך רצון עז לברוח מהשעמום של החופש ומהבית המבולגן, ספיר וחבר שלה ליאב מחליטים לנסוע לסיני אך כמה תחנות בדרך יזכירו לה את כל הדברים שהיא הייתה מעדיפה לשכוח.

 

זוהר, בת 30, היא צלמת. היא עובדת על תערוכת צילומים המתעדים רגעי אהבה קטנים וקסומים שלה ושל האקסית שלה – אלה, לצד תמונות קשות של כאב ופרידה. אבל אין לה מספיק תמונות. זו תערוכת יחיד והיא חייבת עוד. היא מפתיעה את אלה בבית הקפה שבו היא עובדת, רגע לפני הסגירה, ופותחת במסע שכנועים. כל מה שהיא מבקשת הוא שהן ישחזרו דברים שקרו להן אז - כשעוד היו ביחד - ויצלמו. פשוט, לא? לא ממש. אלה מסרבת בתוקף. היא יודעת שזה יגמר רע. זוהר כמעט מוותרת, אבל ברגע האחרון שולפת קלף מנצח - היא תשלם לה. אלף שקל. ליום. ואלה ממש לא רוצה. אבל מסכימה. מסע השחזור יוצא לדרך. הכול כבר ידוע מראש. איך התחיל, איך נמשך ואיך זה יגמר. אבל אולי, רק הפעם, זה יוכל להיות אחרת.
סיפור אהבה של שתי בחורות, שכל העבר עוד לפניהן.

 

אלי הכבוי יחגוג בחצות יום-הולדת 49. הוא יושב ברכבו, אוכל ארוחת ערב של ג'אנק פוד ועולה לשידור בתוכנית שיחות לילה גנרית. לפתע צעירה מלהיטה את רוחו. הפעם הוא יחליט להעז.

 

 

בפלוגה צבאית, רחוקה מכל דמיון, הפז"מ הצבאי הוא זה שקובע! שכטר, חייל צעיר, מנסה בכל דרך להשיג את ה"ותיקות" המיוחלת. אך כשלוי, חברו למחלקה, זוכה בה לפניו. שכטר נכנס למירוץ מסוייט של שטיפת כלים, כדי להוכיח את זכאותו לתואר הנכסף.

ארבעים שנה אחרי שוויתר על אהבת חייו בחדר של מלון זיונים קטן, דניאל שפיגל חוזר לאותו חדר, בניסיון נואש לשנות את השלכות הבחירה שעשה אז. להפתעתו הוא מגלה שם את דני – בבואת עצמו הצעיר, שהתפצל ממנו באותו הלילה, ונשאר תקוע בחדר, חסר גשמיות ובלתי נראה לאחרים. העימות בין השניים גורם לשפיגל להתמודד עם כל מה שהוא הדחיק במהלך חייו ולמצוא תקווה לחיים מלאים.
זהו סרט על יחסים של אדם עם חלקים המודחקים שבתוכו, ועל פיוס עצמי, שאף פעם לא מאוחר מדי בשבילו.

 

קבוצת ילדים מלאי שמחת חיים חוגגים ביער לצלילי מנגינת האקורדיון הקיצבית של הגננת הישישה שלהם עד שלפתע מתרחש מותה באופן לא צפוי ומכאן מנסים חברות הילדם להבין את שקרה ולהתמודד עם המוות שלה בדרכם שלהם.
מתוך המוות של הגננת וכחלק מהתמודדותם של הילדים נולד מקצב חדש המסייע לילדים להתגבר על המוות.
סרט מחווה לימי ילדות, חוסר מודעות ,התפרעות וקבלת ההווה הקיים כמו שהוא.

זה הלילה האחרון של נועה ואור לפני שאור עוזבת לברלין. מחוץ להופעת פּאנק הגיעה משטרה, אור קופצת לעזרת חבר שהסתבך ושתיהן נעצרות. בתחנת המשטרה תאלץ נועה לקבל החלטה גורלית לגבי היחסים.