סטודנטים

בדירה קטנה ואטומה לעולם החיצון, אב ובת יושבים יחדיו לצפות בטלוויזיה.

לילי ופול הם אסטרונאוטים ומדענים שנמצאים בחללית בדרכם ליישב כוכב חדש. הם מייצרים יחד עוברים מהונדסים בתוך רחם מלכאותי ענק שמתופעל גם על ידי דולה-רובוט. כחלק מהמשימה עליהם להפיל עוברים פגומים. כעבור מספר חודשים, הצד האימהי של לילי מתעורר כאשר היא נחשפת לעובר בשם C42 שנלחם על חייו. לילי נקשרת אל C42 והיא חותרת תחת פול והמשימה ומתייחדת איתו בלילות, החום שהיא נותנת לו שומר אותו בחיים. פול מגלה שלילי חותרת תחתיו ושומרת את C42 בחיים דרך מגע, C42 גוסס. פול מפיל את C42 וניגש לנחם את לילי, אלא שאז מתברר שלילי החליפה בין C42 לעובר אחר בריא. פול מתכוון להפיל את C42 האמיתי. כאשר פול מביט בעיני העובר נראה שהוא מוכן לחזור בו אלא שמייד לילי תוקפת אותו והם רבים וכתוצאה מכך הם משמידים את הרחם ואת העוברים.
אנו מגלים לבסוף שהדולה-רובוט הציל שני ילדים קטנים בריאים ושלמים בכוכב החדש והפראי.

נועם, בחור הומו צעיר, מגלה בזמן השבעה על אבא שלו, שלמה, שלאביו היה רומן סודי עם גבר נשוי בארון. הוא עוקב אחרי המאהב של אביו ופוגש אותו מבלי לספר לו מיהו. עכשיו, הסוד של אביו הופך לסוד שלו.

אנימיזם, אנימציית בובות סוראיליסטית.
הסיפור מתרחש באישון הליל בו ראיסה, עלמה צעירה, נאלצת להתמודד אל מול פרא שמגיע לאסוף את גופו של דויד אהובה.

קשר מיוחד בין אחות בכורה, חילונית ופמיניסטית החיה עם בת-זוגה לבין משפחתה החרדית מבית שמש: שנים-עשר אחיה ואחיותיה, אמה ואביה יוצאי הדופן. דינמיקות-קצה במשפחה מרתקת, מורכבת ומלאת ניגודים שבתוכה הבלתי אפשרי הופך אפשרי.

תם מתעורר על הספה בסלון.
לאורך הלילה הוא יתעורר שלוש פעמים.
כל התעוררות תחשוף פנים אחרות למערכת יחסים שנגמרה.
ואריציה לאהבה נכזבת.

מיכה חוזר מעוד יום מתיש בעבודה. לתדהמתו, בתו לירז החמיצה שיעור פרטי אשר עולה לו בדם. יחסי ההתגרות והאימה בין האב לבתו כבר מבוססים בבית. מיכה צובר זעם בעוד לירז נערכת לספוג את האלימות. מנגד האם בניסיונה לגונן רק מלבה את האלימות עד לאותו רגע מכריע.

11 דקות, ביקור פיוטי בעזרת הנשים בכותל המערבי.
יהודיות, נוצריות, דתיות וחילוניות,
ביום ובלילה בגשם ובחום.
צילום מסוגנן ומהפנט החושף רגעים של תשוקה, החמצה וחיפוש האל

סיפור אהבה אימה המתרחש בתל אביב תחת איום של שואה גרעינית, בין פני, בחורה צעירה ובודדה שמעבירה את זמנה בהידבקות מוחלטת למסך ולחדשות המטרידות, אוכל ושינה, לבין איזי, השכן המסתורי והביישן שלה שמציץ עליה מחלונו. במפגש הראשון בינהם איזי מציל את פני ממקק שהחליט לטפס עליה באמצע הכיכר המרכזית, פני מבוהלת ונגעלת מהבחור המוזר שלא נרתע ממגע עם יצור כל כך מבחיל. עם הזמן  השניים מתחילים להתקרב על רקע המלחמה המתקרבת ופני רואה באיזי תקווה ומתחילה להרגיש אליו, אך הקשר הרומנטי נקטע ע"י פיצוץ מיסתורי בדירתו של איזי שלאחריו אין זכר לעקבותיו. פני שוקעת בדיכאון וחוזרת לחכות לסוף הבלתי נמנע, עד שמקק טורדני פולש לדירתה ולא מפסיק להפריע את מנוחתה. פני מחליטה לחסל אותו בכל מחיר

הסרט מספר על אם חד הורית מפעילת מל"טים במציאות בה מפעילי מל"טים הם לא רק עסק ממשלתי, אלא עבודה לכל דבר ועוקב אחר יום בחייה, מהרגעים הטריוויאליים והיומיומיים ועד הקטלניים ביותר. הסרט תוהה עד כמה מעבודתה נכנס אל תוך ביתה?