×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
עלילתי

סיפורן של חמש נשים וגבר אחד (עפר שכטר), שכנים באותו בניין במרכז הארץ, שמתקבצים מידי שנה לראות ביחד את תחרות הזמר השנתית הגדולה ה"יוניברסונג" (סטייל האירוויזיון).

עיתונאית צעירה (יובל שרף), מגיעה למקום להתחקות אחר סיפור מסתורי המלווה את מותה של אם המשפחה, אנה, שנולדה בפולין במחנה ריכוז ונישאה לאחר הגעתה ארצה ליוסוף.
הדמויות אותן יעל פוגשת מספרות לה על חייהם, החלומות שלהם, התקוות, הרומנים, התשוקות והאכזבות. דרך גיאומטריה של פיסות זיכרונות, מנהל הסרט מסע בין ההווה שבו מצויות הדמויות לטראומות העבר, אלו של האומות המתקוטטות ושל היחסים האינטימיים

סיפור חייו של אדריכל הבאוהאוס מוניו גיתאי וינרויב, אביו של הקולנוען עמוס גיתאי. זהו סיפור מסע אישי בו משולבים חלקים מארכיונו הפרטי של גיתאי.

השנה 1989.בעיצומה של האינתיפאדה על גג בנין מגורים בעזה מוצב תומר בן ה 18.5 יחד עם חבריו למחלקה.המטרה: לשלוט בשטח ולמצוא את נערי השאביבה שרצחו את אחד מחבריו. החיילים מנסים להתנהל מול האוכלוסיה העוינת ומול המשפחה שעל גג ביתם הם מוצבים, ונספגים אט אט בתוך מערכת ערכית מטלטלת. תומר,שלוקח חלק בפעילות וצופה בארועים, מנסה לבדל עצמו מכל המתרחש,אך בסופו של דבר מוצא את עצמו בתפקיד השליח הנוקם את מותו של חברו.השתלשלות הארועים מביאה אותו להבנה חדשה בכל הנוגע למלחמת הקיום שלנו פה

יאיר, צעיר יתום מבית דתי לאומי, כמעט נהרג בגלישת סנפלינג, ונודר נדר המאלץ אותו להתחזק מבחינה דתית, בעוד אושיק, חברו הטוב ביותר מתרחק מכל סממן דתי.
הצרות מתחילות כאשר יאיר נאלץ לבחור בין דרכו החדשה והמאולצת, לבין המשך חברותו עם אושיק.
חשיפה לעולמו של הנוער הדתי לאומי בכיוון שעדיין לא נראה על המסך.

אח ואחות מתעוררים בוקר אחד במיטה. עירומים.
אימם של הנערים בני ה-17(נעה וברק פרידמן) מתה לפני מספר שבועות. לפני מותה, ביקשה מילדיה למצוא את אביהם. המסע שלהם בעקבות האב מוליך אותם אל בין בתי חולים, מוסדות סיעודיים ובתי מעצר. כמו ביקומים קוונטים מקבילים הם פוגשים אנשים המאפשרים להם בעל כרחם הצצה בוטה כואבת ופרובוקטיבית אל העתיד האפשרי הצפוי להם.

גבי מנתק מים לאנשים שלא משלמים את חשבון המים שלהם. אין לו ברירה, זה או העבודה הזאת או מובטלות. ככול שהוא מנתק יותר, הוא מרוויח יותר.
כמו גנב הוא פולש לחצרות האחוריות של הבתים שם נמצאים השעונים וכמו תליין מסתובב בשכונות. כשהוא נתקל באנשים, הם מקללים אותו ,משפלים אותו ומאשימים אותו במצבם.
גבי ממשיך לנתק , יש לו משפחה לפרנס, אבל עוד כמה זמן יחזיק מעמד.

לילי מחפשת גיבור לספר החדש שלה. נינו, אמן רחוב רומנטיקן ומציצן, מתאים בדיוק לתפקיד. לילי מפתה אותו, חודרת לחייו ומתחילה לכתוב עליו את הספר – ללא ידיעתו. אבל חברו הקרוב ביותר, פרדי, שחי חיים כפולים כחרדי בעל משפחה ביום ואמן דראג בלילה, מפריע. לילי מחליטה לעשות הכל כדי לשמור את נינו רק לעצמה. העניינים מסתבכים כשהיא מתחילה להתאהב בנינו, וכשנינו מציץ לחייה ומגלה את מניעיה האמיתיים.

בתה התינוקת של נעמי, אשה חרדית עיוורת, נחטפה.
נעמי יוצאת למסע חיפוש חוצה יבשות, מלווה בחוקרת פרטית חילונית קשוחה.
המסע גובה ממנה קורבנות אישיים גדולים וחושף סודות אפלים מעברה...

טייס קרב ישראלי נופל בשבי אש"ף בביירות, 1982. הוא נחלץ משוביו בעזרת פאהד, ילד פלסטיני שחולם להגיע לכפר של סבו ומחליט שהטייס יהיה כרטיס הכניסה לישראל. מסע של אוייבים, מסע של איבה, חשדנות ופחד בארץ שסועה ואלימה הופך למסע של גישוש הדדי בחיפוש אחר האנושיות, האופטימיות והתקווה של שני הצדדים.